Shopping Trolley 6 hjul
Beskrivning
Tekniska parametrar
Under de senaste åren har det blivit ett nytt mode att dra olika kundvagnar till snabbköpet, och lätta kundvagnar har blivit mer och mer populära. Eftersom den fashionabla, vackra och praktiska kundvagnen inte bara befriar dina händer och axlar, utan också låter dig stå i framkant av mode.
Produktinformation
| Namn | Shopping Trolley 6 hjul |
| Modellnummer | XJG8129 |
| Kapacitet | 35L |
| Lastkapacitet | 50KG |
| Korgens storlek | 30*40*31cm |
| Öppen storlek | 34*59*44cm |
| Förpackningsstorlek | 92 * 39 * 60cm, 7st i en kartong |
| Behållare | 900st i en 20GP, 2400st i en 40HQ |
| Material | Aluminiumlegering |
| Hjul | 90mm, PP/PVC |


Funktioner i Shopping Trolley 6 Hjul
1. Easy Stair Climbing Design - De tre hjulen är speciellt utformade för trappklättringsförmåga, det långa och roterande handtaget är utformat, när långa människor använder det behöver du inte böja och dra vagnen, lastning av trappklättraren gör att du enkelt kan gå upp och ner för trappan. Bakhjulet är ett universellt hjul, 360 grader för enkel rotation.
2. Vikbara och bärbara - Shopping / extra / vikningslägen kan enkelt konverteras för olika scenarier. Överdimensionerat läge används för att transportera överdimensionerade objekt. Shoppingläget gör det enkelt att lägga frukt, grönsaker eller andra föremål i väskan. Vikningsläget kan enkelt flyttas, vilket sparar utrymme och bekväm förvaring. Paketet innehåller en avtagbar vattentät Oxford blå shoppingväska, två krokar och en justerbar bungee sladd.
3. HÖG KVALITET - Denna shoppingvagn 6 hjul är tillverkad av högkvalitativ rostfritt stål legering ram för god hållbarhet och rostbeständighet. Våra kundvagnar har en unik dubbellagerdesign för ökad strukturell styrka och stabilitet. Den förstärkta vikbara kundvagnen kan rymma föremål upp till 35 KG.
4. Lätt att installera för ett brett spektrum av applikationer - inga verktyg krävs, allt du behöver göra är att installera hjulet och axeln och du är redo att gå. Inte bara för shopping, men också för att bära matvaror, campingtillbehör, trädgårdsredskap, kontorsdokument, resväskor, flaskvatten, sportutrustning, strandutrustning, köksutrustning. Denna hopfällbara vagn är också bra för lera, gräs, trappor, kullersten, betong och grus terräng.
Vår fabrik
1. Mer än 20 års erfarenhet inom hårdvaru- och kundvagnsindustrin, utmärkt produktionskapacitet. Ny fabrik grundades i Anhui 2019.
2. Produktutrustning: Precisionsinsprutningsmaskin, stämplingsmaskin, nitmaskin, lastningsprovningsmaskin, saltspraypläteringsmaskin, hårdhetsprovningsmaskin.
3. Erfaren R&D-team, professionell inom 3D, 2D-rendering, prototyp och verktyg.
4. Servicesats: "Med det mest rimliga priset och perfekta tjänster, för att tillhandahålla de bästa produkterna". Affärsfilosofi: "Professionell, Integritet, Pålitlig"

Certifikaten
ISO 9001 , ISO 14001, ROHS, patent.


Produktionsutrustning
Precisionsinsprutningsmaskin
Stämplingsmaskin
Nitmaskin
Lastning av testmaskin
Testmaskin för saltsprayplätering
Hårdhetstestmaskin

Populära Taggar: shoppingvagn 6 hjul, Kina, leverantörer, tillverkare, fabrik, grossist, billigt, pris, till salu
Skicka förfrågan












