Vikbar vagn för shopping
Beskrivning
Tekniska parametrar
Under de senaste åren har det blivit ett nytt mode att dra alla typer av vikbara vagnar för att handla i snabbköpet, och små hopfällbara vagnar blir mer och mer populära. Eftersom den eleganta, vackra och praktiska kundvagnen inte bara befriar dina händer och axlar, utan också får dig att stå i framkant av mode.
Vikbara vagnar för shopping är för närvarande förstahandsvalet för inhemska miljöskyddsprodukter. Dess utseende ersätter gradvis engångsplastpåsar och har fördelarna med fritid, praktiska egenskaper och miljöskydd.
Vikbar vagn för shopping
| Namn | vikbar vagn för shopping |
| Modellnummer | XJG8071 |
| Kapacitet | 35L |
| Lastkapacitet | 15KG |
| Korgens storlek | 38*29*30cm |
| Öppen storlek | 42 *36*90cm |
| Förpackningsstorlek | 92 * 39 * 59cm, 7st i en kartong |
| Behållare | 925st i en 20GP, 2448st i en 40HQ |
| Material | Aluminiumlegering |
| Hjul | 140mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 st |
Denna vikbara vagn för shopping är tillverkad av aero aluminiummaterial, så den är mycket hållbar och lätt.
Den förlängda delen av huvudramen används som handtag, vilket gör det lättare att trycka och dra.
Med en volym på 35L ger den rätt utrymme för att bära olika saker. Hjuldesignen gör den bekvämare och arbetsbesparande vid förflyttning och transport.
Det tar bara en sekund att vika och öppna, lätt att använda.
Denna vagn kan användas för shopping, tvätt, vildcamping camping, etc.

Funktioner i den vikbara vagnen för shopping
1. Lätt, bärbar, enkel att bära och frigör händer och armar.
2. Korgen mäter 38 * 29 * 30 cm, kapaciteten är tillräcklig för dina dagliga shoppingbehov.
3. Mjukt handtag, skydda händerna.
4. Två universalhjul framtill och två svängbara hjul baktill, lätta att rulla.
5. Högkvalitativt aluminiumlegeringsmaterial får inte rost.
5. Multifunktioner, kan användas för stormarknad shopping, vild camping, tvätt plocka upp, ect.
Om oss
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd Är ett modernt koncernföretag bestående av Jiaxing Xingteng Casters Co, Ltd och Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd,, som har oberoende forskning och utveckling, oberoende produktion och oberoende säljteam.
Servicesats: "Med det mest rimliga priset och perfekta tjänster, för att tillhandahålla de bästa produkterna"
Affärsfilosofi: "Professionell, Integritet, Pålitlig"
Bjud uppriktigt in partners från hela världen att samarbeta helhjärtat och skapa en bättre framtid!

Produktapplikation
Auto, Motorcykel delar & Tillbehör, Väskor, Väskor & Lådor , Möbler, Industriell Utrustning & Komponenter, Tillverkning & Bearbetning Maskiner, Verktyg & Hårdvara, kommersiell Utrustning.
Vårt certifikat
ISO 9001 , ISO 14001, ROHS, patent.

Produktionsutrustning
1. Precisionsinsprutningsmaskin
2. Stämplingsmaskin
3. Nitmaskin
4. Lastning av testmaskin
5. Testmaskin för saltsprayplätering
6. Hårdhetsprovningsmaskin.
Populära Taggar: vikbar vagn för shopping, Kina, leverantörer, tillverkare, fabrik, grossist, billigt, pris, till salu
Ett par
Fällbar korgvagnNästa
Granny Shopping TrolleySkicka förfrågan










