Beskrivning
Tekniska parametrar
Produktinformation
| namn | stormarknadsvagn |
| Modellnummer | XJG8069 |
| Kapacitet | 63L |
| Lastkapacitet | 50 kg |
| Vikt | 2,9 kg |
| Korgstorlek | 52*32*38 cm |
| Öppen storlek | 33*38*58cm, handtagslängd: 42 cm |
| Förpackningsstorlek | 44,5*18*67 cm, 2 ST/kartong. 1043 PCS i 20GP, 2534 PCS i 40HQ |
| Material i korg | PP -plast |
| Material av stång | Aluminium |
| Hjul | 90 mm, PP/PVC |
| Färg | fullfärgad, kan anpassas efter din förfrågan |
| Logotyp | Acceptera anpassad logotyp |
| Ansökan | Shopping, utomhus picknick, kontor, skola, etc. |





Funktioner
1. Stormarknadens vagn mäter 52*32*38 cm när den fälls ut, vilket ger 63L utrymme för att bära verktyget och varorna.
2. Den är tillverkad av högkvalitativ polypropen, hållbar, lätt och flexibel konstruktion.
3. Kan stödja upp till 50KG, fyra vridbara hjuldesign och aluminiumlegeringshandtaget gör det enkelt att dra och transportera.
4. Kan användas som en bärbar praktisk bärare för shopping, picknick, resor, grill, etc.
Historien om vår fabrik
● I maj 1997 grundades Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd.
● I maj 2002 grundades Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd.
● I februari 2006 ansökte jag om TENG't -varumärke över hela världen
● I juli 2008 godkändes ISO9001-2000 International Quality System Certificate
● I maj 2011 godkändes BV -revisionen
● I mars 2017 fick jag ROHS 2.0 -certifikatet
● I september 2019 grundades Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd
● I augusti 2020 får Xingteng ytterligare ett uppfinningspatent som godkänts av det amerikanska patentverket.


Vanliga frågor
Q1. Är du fabrik eller handelsföretag?
A: Vi är professionella tillverkare och handelsföretag sedan 1997.
Q2. Kan jag få gratisprover?
A: Ja, prover är tillgängliga för det mesta, fraktkostnaden ska debiteras.
Q3. Hur är det med din kundservice?
A: Vi har erfaren produktexpert för att ge dig den bästa servicen.
Q4.Hur kan jag lita på din kvalitet?
A: Vår produkt har klarat ISO9001 kvalitetscertifikat och produkten säljs över hela världen i årtionden.
Populära Taggar: stormarknad vagn, Kina, leverantörer, tillverkare, fabrik, grossist, billig
Skicka förfrågan











