Beskrivning
Tekniska parametrar
Trappklättringsverktyg
Är du trött på att släpa runt med många påsar i händer och armar när du handlar eller reser? Är du trött på att klättra i trappan medan du bär påsarna i händerna när du är tillbaka från stormarknaden? Trappklättringsverktyget som tillverkas av Jiaxing Xingjie Machinery kan göra en stor skillnad i ditt liv!
Trappklättringsverktygen är tillverkade av högkvalitativ polypropylen, hållbar, lätt och flexibel konstruktion som kan laddas med 50 kg grejer.
Produktinformation
| namn | Trappklättringsverktyg |
| Modellnummer | XJG8122-1 |
| Kapacitet | 52L |
| Lastkapacitet | 50 kg |
| Vikt | 5,66 kg |
| Korgstorlek | L41*W35*H36,5 cm |
| Öppen storlek | L47*W41*H41,5 cm |
| Förpackningsstorlek | L42*W42*H12 cm, 1 st/kartong. 1200 ST i 20GP, 2950 ST i 40HQ |
| Material i korg | PP -plast |
| Material av stång | järn |
| Hjul | trappklättringshjul, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logotyp | Acceptera anpassad logotyp |



Funktioner
1. Fällbar, lätt att lagra och spara utrymme
2.Kan vara rullande, lätt att rulla, enkelt
3.Kan sitta, kan vila medan du handlar trött.
4. klättrande hjul, aldrig trött när jag klättrar i trappan med tunga grejer
5.Multifunktionell, kan användas för stormarknadshopping, resor, vild camping, bilbil, transportpaket, etc.
Ansökan
1. handla låda, bekvämt används i stormarknad eller bondens marknad, bär grönsaker, stuffs, etc.
2. Pallstol, kan vila när du är trött på shopping
3.Utomhus: för vild camping, inte bara bära saker, kan också fungera som bord, säte, göra ditt friluftsliv mer bekvämt och bekvämt.
4.Bilförvaring: sätt i bilen, kan lagra olika saker, göra din bil ren och ordnad.


Universella hjul

Om vår fabrik
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd. är ett modernt koncernföretag som består av Jiaxing Xingteng Caster Co., Ltd. och Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd, som har oberoende forskning och utveckling, oberoende produktion och oberoende säljteam.
Huvudverksamhet: design, utveckling och försäljning av olika stormarknadsvagnar, logistikutrustning, plastkorgar, anpassade hårdvarufästen, lager, hjul, metallformar, formar och andra produkter.
Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd, grundades 2019, designar, producerar och säljer huvudsakligen olika typer av logistikutrustning, vikbara kundvagnar.
För närvarande växer företagets' s handelsskala dag för dag, och dess kunder finns över hela världen. Det har vunnit förtroendet hos inhemska och utländska kunder med gott rykte.

Populära Taggar: trappklättring bruksvagn, Kina, leverantörer, tillverkare, fabrik, grossist, billig
Skicka förfrågan











