Kundvagnsvagn
Beskrivning
Tekniska parametrar
På senare år har det blivit ett nytt mode att släpa alla typer av hopfällbara kundvagnsvagnar för att handla i snabbköpet, och små kundvagnar blir mer och mer populära. För den snygga, vackra och praktiska varukorgen befriar inte bara dina händer och axlar, utan får dig också att stå i framkant av modet.
Fällbara kundvagnar är för närvarande förstahandsvalet för inhemska miljöskyddsprodukter. Dess utseende ersätter gradvis engångsplastpåsar och har fördelarna med fritid, praktiska egenskaper och miljöskydd.Kundvagnsvagnen designad av Jiaxing Xingjie Machinery co, ltd är ett perfekt val för dig.
Produktinformation
| namn | kundvagnsvagn |
| Modellnummer | XJG8122-1 |
| Kapacitet | 52L |
| Lastkapacitet | 50 kg |
| Vikt | 5,66 kg |
| Korgstorlek | L41*B35*H36,5 cm |
| Öppen storlek | L47*B41*H41,5 cm |
| Förpackningsstorlek | L42*B42*H12 cm, 1 st/kartong. 1200 st i 20GP, 2950 st i 40HQ |
| Material i korgen | PP plast |
| Material av spö | järn |
| Hjul | trappklättringshjul, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logotyp | Acceptera anpassad logotyp |



Funktioner hos kundvagnsvagnen
Vagnen för mattrappor är gjord av högkvalitativ polypropen, hållbar, lätt och flexibel konstruktion, kan lastas med 50 kg prylar. Med två universalhjul fram och 3-hjuliga trappklättringshjul bak, är vagnen lätt att rulla och utan ansträngning när du går uppför trappan med många väskor i händerna.
När varukorgen är ihopfälld är höjden på varukorgen endast 11 cm, den kan enkelt förvaras i bilens bagageutrymme eller i vilket hörn som helst av ditt hus.
Det finns ett överdrag på toppen, du kan använda som en sittplats och vila om du är trött när du handlar. När den används utomhus för picknick kan den även användas som bord eller pall, vilket gör dina fritidsaktiviteter bekvämare.
Den har flera funktioner, kan användas som kundvagn, förvaringslåda, tillfälligt bord eller säte, etc.
Färgen är olika, anpassad färg är också välkommen!
Ansökanav kundvagnsvagnen
1. Inköpslåda, bekväm att använda i stormarknad eller bondens marknad, bära grönsaker, grejer, etc
2. Pall sits, kan vila när du är trött på shopping
3. Utomhus: för vild camping, bär inte bara saker, kan också fungera som bord, säte, göra ditt utomhusliv bekvämare och bekvämare.
4.Bilförvaring: lägg i bilen, kan lagra olika saker, gör din bil ren och välordnad.


Universalhjul med olika färger för val



Vår fabrik
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. är ett modernt koncernföretag som består av Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. och Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., som har oberoende forskning och utveckling, oberoende produktion och oberoende säljteam. Det finns ett professionellt, effektivt, entusiastiskt, engagerat och ärligt arbetslag.
För närvarande växer företagets's handelsskala dag för dag, och dess kunder finns över hela världen. Det har vunnit förtroende hos inhemska och utländska kunder med gott rykte.

Populära Taggar: kundvagnsvagn, Kina, leverantörer, tillverkare, fabrik, grossist, billigt, pris, till salu
Ett par
Varukorg för livsmedelNästa
Trendig shoppingvagnSkicka förfrågan












