Beskrivning
Tekniska parametrar
Under de senaste åren har det blivit ett nytt mode att dra olika hopfällbara hopfällbara vagnar till snabbköpet, och lätta hopfällbara vagnar har blivit mer och mer populära. För den fashionabla, vackra och praktiska kundvagnen befriar inte bara dina händer och axlar, utan låter dig också stå i framkant av modet.
Produktinformation
| namn | hopfällbar hopfällbar vagn |
| Modellnummer | XJG8069 |
| Kapacitet | 63L |
| Lastkapacitet | 50 kg |
| Vikt | 2,9 kg |
| Korgstorlek | 52*32*38 cm |
| Öppen storlek | 33*38*58cm (handtagslängd: 42 cm) |
| Förpackningsstorlek | 44,5*18*67 cm, 2 st/kartong. 1043 st i 20GP, 2534 st i 40HQ |
| Material i korgen | PP plast |
| Material av spö | Aluminium |
| Hjul | 90 mm, PP/PVC |
| Färg | fullfärgad, kan anpassas efter din begäran |
| Logotyp | Acceptera anpassad logotyp |
| Ansökan | Shopping, utomhuspicknick, kontor, skola, etc |

Funktioner hos hopfällbar hopfällbar vagn
1. Lastlåda med stor kapacitet.
2. PP-material: lätt, endast 2,9 kg med 63L volym. Aluminiumstång: lätt och stabil, rostar inte.
3. Fälls ut på några sekunder, lätt att använda för alla.
4. När den är ihopfälld är höjden endast 15 cm, kan spara utrymme och förvaring i din bil eller garderob hemma.
5. Släta och tysta hjul, lätta att rulla
6. Olika färger tillgängliga, logotypen kan anpassas.
Fördelar med oss
1. Vi tillhandahåller enstegsservice, design, produktion och förpackning
2. Toppkvalitet, konkurrenskraftigt pris och bra service
3. Rik erfarenhet av design och tillverkning av displayhyllor
4. Miljövänligt material, hållbar struktur

Populära Taggar: hopfällbar hopfällbar vagn, Kina, leverantörer, tillverkare, fabrik, grossist, billigt, pris, till salu
Ett par
Hopfällbar hopfällbar vagnSkicka förfrågan











