Beskrivning
Tekniska parametrar
Vikbar marknadsvagn
Trött på att dra flera väskor när du reser eller handlar? Denna vikbara marknadsvagn är den perfekta lösningen! Använd denna vikbara vagn med gummihjul för att spara armarna och ta en promenad från mataffären.
Bekväma hjul! Med denna vikbara marknadsvagn är det bekvämare att gå till snabbköpet. Använd denna AT Home kundvagn för att spara dina armar och njuta av det roliga med att promenera genom livsmedelsbutiken.
Produktinformation
| Namn | vikbar marknadsvagn |
| Modellnummer | XJG8130 (XJG8130) |
| Kapacitet | 35L |
| Lastkapacitet | 50KG |
| Korgens storlek | 30*40*31cm |
| Öppen storlek | 34*59*44cm |
| Förpackningsstorlek | 92 * 39 * 60cm, 7st i en kartong |
| Behållare | 900st i en 20GP, 2400st i en 40HQ |
| Material | Aluminiumlegering |
| Hjul | 90mm, PP/PVC |







Tillgängliga färger

Produktfunktioner
• Unik trappklättringsdesign: Den vikbara marknadsvagnen är utrustad med 3 roterande hjul, speciellt använda för trappklättring. Hjulen gör att den fungerar bra i olika terränger, såsom trappor, gräs, smuts och grus.
• Superbärande kapacitet: Den vikbara vagnsramen är tillverkad av tjock aluminiumlegering, rostsäker och hållbar och kan användas i många år. Den kan rymma tunga och stora föremål och kan bära cirka 50 kilo föremål.
• Mångsidig: Den vikbara marknadsvagnen kan omvandlas till en liten vagn, som kan placera tunga eller stora föremål. Du kan använda den som kundvagn, matvagn, verktygsvagn när du handlar, arbetar eller reser.
• Bekväm förvaring och montering: användningen av vikbar design, förvaring och bärutrymme är mycket liten. Ännu viktigare är att det finns detaljerade monteringsanvisningar i paketet. Det kan enkelt installeras på bara några minuter.
Om vår fabrik
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd är ett modernt koncernföretag bestående av Jiaxing Xingteng Caster Co, Ltd och Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd, som har oberoende forskning och utveckling, oberoende produktion och oberoende försäljningsteam.
Huvudsakliga verksamhet: design, utveckling och försäljning av olika stormarknadsvagnar, logistikutrustning, plastkorgar, anpassade hårdvarufästen, lager, hjul, metallformar, formsprutning och andra produkter.

Certifikaten
SO 9001 , ISO 14001, ROHS, patent

Mässa

Hörn av provrummet

Populära Taggar: vikbar marknadsvagn, Kina, leverantörer, tillverkare, fabrik, grossist, billig
Skicka förfrågan












